کود مرغی پلیت چیست ؟

کود مرغی پلیت از دسته کود های کامل است که منبع ماده آلی برای تقویت انواع خاک هاست . در ادامه این مقاله به فروش کود مرغی پلیت می پردازیم .

کاربرد کود مرغی پلیت در چیست ؟

برای خرید کود مرغی پلیت بدانید که پلیت مرغی در انواع زمین‌ های کشاورزی ، مزارع ، باغ‌ ها ، بوته ‌زارها و چمن ‌زارها کاربرد دارد .

در واقع این کود طبیعی و پرکاربرد میزان رشد و کیفیت دانه‌ ها ، گل‌ ها ، سبزیجات ، درختان ، چمن ‌ها و بوته ‌ها را به میزان قابل ‌توجهی افزایش داده و با غنی‌ سازی خاک قابلیت ‌هایی مانند حفظ رطوبت را در آن ، به حداکثر میزان ممکن می ‌رساند .

استفاده از پلیت مرغی در بخش های کشاورزی یک روش آسان و مقرون به صرفه برای تقویت گیاهان ، سبزیجات و میوه ها به لحاظ نیتروژن موجود در آن ها می باشد .

تولید پلیت مرغی به چه صورت می باشد ؟

پلیت مرغی حاصل انجام فرآیندهایی بر روی کود مرغ می باشد . در این مرحله پلیت مرغی پروسه استرلیزه شدن را از سر می گذراند و به ترکیبی از مواد مغذی بدون سم تبدیل می شود .

برای خرید کود مرغی پلیت بدانید که یک ماده خشک عاری از ویروس ، میکروب ، تخم حشرات و مواد شیمیایی مضر و حاوی انواع ویتامین و مواد آلی و معدنی می باشد ، که تأثیر باورنکردنی بر روی کیفیت خاک و رشد گیاهان دارد .

اصلاح ساختار خاک چگونه صورت می گیرد ؟

پلیت مرغی خاک را مخلوط می کند و راه نفوذ هوا و اکسیژن را به لایه های زیری باز می کند برای همین گیاه بهتر می تواند نفس بکشد .

رنگ تیره پلت مرغی ، جذب نور خورشید را از طریق خاک افزایش می دهد . اسیدیته خاک با وجود این کود تنظیم می شود و ظرفیت نگه داری آب توسط آن افزایش پیدا می کند .

خواص کود مرغی در چیست ؟

برای فروش کود مرغی پلیت بدانید که یکی از خواص نیتروژن ، کمک به سبز شدن برگ‌ ها می باشد . در واقع این ماده در پرورش گیاهان برگ‌ دار نقش اساسی دارد .

از طرفی تأثیر پلت مرغی بر روی خاک و گیاه ، اثر زودگذر محسوب نمی ‌شوند . بنابراین گیاهی که توسط پلت مرغی تغذیه می ‌شود ، سبزتر می ‌شود و مدت بیش تری را سبز باقی می ‌ماند .

پیشگیری از فرسایش خاک

پلیت مرغی آب را به خوبی در خاک نگه می ‌دارد . به همین خاطر ذرات خاک حاوی این ماده به راحتی تحت تأثیر بارش‌ باران شسته نمی ‌شوند .

به علاوه موادی که پلیت مرغی به خاک می ‌افزاید و قابلیت‌ هایی که در جهت تراکم بهتر ، تنفس راحت‌ تر ، نگه داری از آب و جذب نور خورشید در آن ایجاد می‌ کند ، اثرات طولانی ‌مدتی بر خاک می ‌گذارد .

فروش کود مرغی پلیت

استفاده از پلیت مرغی در بخش‌ های مختلف صنعت کشاورزی ، یک روش آسان و مقرون به صرفه برای تقویت گیاهان ، سبزیجات و میوه‌ها به لحاظ میزان نیتروژن موجود در آن ها می ‌باشد .

علاوه بر این خاصیت هوموسی این کود ارگانیک ، یک شفادهنده برای خاک‌ های خسته به حساب می ‌آید . بنابراین پلیت مرغی در مزارع و زمین ‌های کشاورزی که پشت سر هم محصول ‌دهی دارند نیز ، کاربرد گسترده‌ای دارد .

پلیت مرغی یک تقویت‌ کننده مقرون به صرفه و به شدت کارآمد برای خاک و گیاه شما به حساب می ‌آید . این کود شما را از دیگر تقویت ‌کننده‌‌ های شیمیایی بی ‌نیاز کرده و به بار نشستن زمین و باغ ‌تان را تضمین می ‌کند .

با استفاده از پیشرفته ترين روش هاي علمي و ماشين الات مدرن ، صد درصد خالص از كمپوست کود مرغی تهيه مي شود و تمامي خواص کود مرغی را به صورت كامل دارا مي باشد .

در دنیای آنلاین امروز هیچ کاری غیر ممکن نیست و شما در اوج فصل کشت و کار هم می توانید محصولات مورد نظرتان را با مشاوره و آموزش های لازم بخرید .

کود مرغی پلیت یکی از بهترین کود های بازار است که میتوانید آن را از زیما کود تهیه کنید .

شما برای فروش کود مرغی پلیت می توانید به سایت معتبر زیما کود مراجعه نمائید و از دیگر محصولات این سایت دیدن نمائید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *