فروش اوره صادراتی 

اوره یک ترکیب آلی می باشد که آن را می توان متابولیت اصلی حاصل از کاتابولیسم پروتئین‌ها تعریف کرد . در ادامه این مقاله به فروش اوره صادراتی می پردازیم .

برای فروش اوره در زیماکود میتوانید در این صفحه با ما همراه شوید .

تولید اوره به چه صورت می باشد ؟

برای فروش اوره صادراتی در نظر داشته باشید که اوره با چند مرحله به صورت تجاری قابل تولید می باشد ، که با واکنش مستقیم آمونیاک با دی اکسید کربن در یک راکتور با فشار و دمای بالا شروع می شود . این ماده آغازی بسیار مهم در تعدادی ترکیبات شیمیایی می باشد .

کاربرد اوره به عنوان کود شیمیایی

برای فروش اوره صادراتی در نظر داشته باشید که از آن جا که مقدار نیتروژن آن زیاد می باشد و به راحتی به خاک آمونیاک تبدیل می شود ، اوره یکی از غلیظ ترین کودهای ازت است .

یک ترکیب ارزان قیمت ، که در کودهای مختلط گنجانیده شده و هم چنین به تنهایی در خاک اعمال می شود یا روی شاخ و برگ ها پاشیده می شود .

با فرمالدئید به کودهای متیلن اوره می دهند ، که نیتروژن را به آرامی ، مداوم و یک نواخت آزاد می کنند ، در هر سال یک بار مصرف می شود . استفاده از این ماده برای ساختن رزین اوره فرمالدئید تنها از نظر کاربرد آن به عنوان کود در درجه دوم اهمیت قرار دارد .

فرآیند ساخت کود اوره به چه صورت می باشد ؟

زمانی که دی ‌اکسید کربن با آمونیاک غیرهیدرات واکنش می ‌دهد ، اوره تولید می ‌شود . این فرآیند تحت فشار بالا و در دمای ۱۸۰ درجه سانتی ‌گراد اتفاق می ‌افتد .

اوره‌ ای که از این فرآیند به دست می ‌آید ، فرآوری می ‌شود تا به‌ شکل دانه ‌ها یا توپک‌ های جامد به‌ نام پریل درآید . اوره خشک کاملاً در آب محلول است و باید تا زمان مصرف دور از رطوبت نگه داری شود .

مزایای استفاده از کود اوره در چیست ؟

برای فروش اوره صادراتی بدانید که اوره می‌ تواند بیش ترین مقدار نیتروژن را با کم ترین قیمت در اختیار خاک و کشت قرار دهد . این ماده به‌ سادگی انبار می ‌شود و در دراز مدت خطر آتش ‌سوزی ندارد .

اوره را می ‌توان یا به تنهایی استفاده کرد یا با کودهای دیگر مخلوط نمود . برای گیاهانی که در خاک‌ های اسیدی بهتر رشد می ‌کنند ، کود اوره از بهترین گزینه ‌هایی می باشد که موجب اسیدی ‌شدن خاک می ‌شود .

کود اوره در کشت محصولاتی چون ذرت ، توت فرنگی و سایر گیاهانی که به نیتروژن بالایی نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، کود اوره قادر است مقادیر بالایی از نیتروژن را فوراً در اختیار گیاه بگذارد .

اوره چیست ؟

برای فروش اوره صادراتی بدانید که فرمول آن CH4N2O  می باشد . اوره ، در متابولیسم ترکیبات حاوی نیتروژن در بدن حیوانات نقش مهمی دارد و هم چنین ، محصول اصلی و نهایی نیتروژن در تجزیه متابولیک پروتئین ها در کلیه پستانداران و برخی ماهی ها به شمار می رود .

این ماده نه تنها در ادرار کلیه پستانداران بلکه در خون ، صفرا ، شیر و عرق آن ها نیز موجود است . اوره سخت ، بی‌ رنگ و بی ‌بو می باشد ، نه اسیدی است و نه قلیایی ، بسیار محلول در آب و نسبتاً غیر سمی به شمار می رود .

فروش اوره صادراتی

در جریان تجزیه پروتئین ها ، گروه های آمینه (NH2) از اسیدهای آمینه که بخشی از پروتئین ها را تشکیل می دهند حذف می شوند . این گروه های آمینه به آمونیاک (NH3) تبدیل می شوند ، که برای بدن سمی می باشد و بنابراین باید توسط کبد به اوره تبدیل شوند . اوره سپس به کلیه ها منتقل می شود و سرانجام در ادرار دفع می شود .

اوره اولین بار توسط شیمیدان آلمانی به ‌نام فردریک ولر در سال ۱۸۲۸ تولید شد . قبل از آن ، منابع ارگانیکی چون ادرار ، خاک تیره ، کود حیوانی و کمپوست تنها منابعی از این درشت ‌مغذی بودند که استفاده می ‌شدند.

برای فروش اوره صادراتی باید در نظر داشته باشید که وقتی اوره روی سطح خاک قرار می ‌گیرد ، طی یک فرآیند شیمیایی به بی‌ کربنات آمونیوم تبدیل می ‌شود .

شما برای فروش اوره صادراتی می توانید به سایت معتبر زیما کود مراجعه نمائید و ضمن خرید از این سایت از دیگر محصولات آن نیز دیدن نمائید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *